Realizacja ślubna – róża kremowa

Zobacz wpis na Facebook. Polub, skomentuj i udostępnij!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jedną z naszych realizacji przystrojenia sali weselnej w Scandinavia Resort & Marine Zator, którą mieliśmy przyjemność wykonywać w czerwcu.

Naszym zadaniem było przystrojenie drzwi wejściowych na salę weselną, przygotowanie kompozycji na stoły dla gości oraz wykonanie ozdoby stołu prezydialnego dla pary młodej wraz z tłem.

Motywem przewodnim naszej realizacji była biała róża wraz z zielonymi dodatkami dekoracyjnymi, co idealnie podkreśliło charakter tego wydarzenia.

Wejście na salę weselną zostało przystrojone 11. kompozycjami, które ułożone wokół drzwi utworzyły łuk.

Na stoliki dla gości trafiły wysokie kielichy ozdobne “martini” z kompozycją w motywie przewodnim. Dzięki takiemu rozwiązaniu same kielichy z kwiatami zostały odpowiednio wyeksponowane, a na stole pozostało dużo miejsca.

Stół prezydialny dla pary młodej został ozdobiony podłużną kompozycją kwiatową. Prawdziwym wyzwaniem okazało się przygotowanie tła. Za stołem pary młodej został utworzony okrąg o wysokości ponad 2 metrów, na którym przygotowaliśmy owalną, zwartą kompozycję kwiatową z białych róż, których było około 350 sztuk. Do wykonania tej ozdoby zostały użyte wyłącznie żywe kwiaty. Natomiast w środku okręgu zawisł ozdobny napis z imionami nowożeńców. Jednak efekt końcowy wart był tej ciężkiej pracy!