Realizacja ślubna – styl boho

Zobacz wpis na Facebook. Polub, skomentuj i udostępnij!

Wesela w stylu boho stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, również nasza kwiaciarnia posiada w swojej ofercie kompleksowe usługi przygotowania dekoracji sali weselnej, kościoła oraz wykonania bukietu dla Panny Młodej i butonierki dla Pana Młodego, właśnie w tym stylu.
Styl boho charakteryzuje się wolnością w przygotowanych bukietach i kompozycjach kwiatowych. Ciekawe kolory, nieregularne ułożenie, mieszanina kwiatów i naturalność tworzą niepowtarzalną całość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z jednej z naszych realizacji wykonanych w stylu boho.
Eustoma, Margaretka, Aster, Nawłoć, Ostróżka, Kalanchoe czy Gipsówka to tylko niektóre kwiaty, którymi udekorowaliśmy salę weselną oraz które znalazły się w bukiecie Panny Młodej.
Stworzyliśmy również kompozycje w słoikach na stoliki dla gości weselnych. Podobne kompozycje trafiły na stół prezydialny dla Państwa Młodych.
Udekorowaliśmy również tło za stołem prezydialnym, a całość została wykonana w jednakowym stylu, a wszystkie kompozycje stworzyły całość, która dodała odpowiedniego nastroju do tego wydarzenia.