O nas

Firma Usługowo Handlowa "Kwiaciarnia i nie tylko" to firma, która powstała w 2010 roku. Świadczymy profesjonalne usługi florystyczne, zegarmistrzowskie, a także jubilerskie (zapoznaj się z pełną ofertą).

Nasz sklep zlokalizowany jest na ulicy Jana Kasprowicza 5 w Oświęcimiu (parking przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego, zobacz mapę).

Usługi, które oferujemy cechują się najwyższą jakością oraz przynoszą klientom zadowolenie i dobre samopoczucie. Tworzymy kompozycje florystyczne na każdą okazje. Od bukietów okolicznościowich po kompozycje pogrzebowe. Ponadto specjalizujemy się w aranżacjach sal, kościołów, restauracji i biur (oferta). Jako kwiaciarnia oferujemy również usługę poczty kwiatowej. Dostarczamy zamówniony towar pod wskazany adres, o wyznaczonej porze. Przez cały okres działalności zaufało nam mnóstwo klientów indywidualnych jak i wiele firm, zarówno lokalnych jak i zagranicznych.

Od innych sklepów oferujących usługi florystyczne odróznia nas to, że jesteśmy również w pełni profesjonalnym salonem zegarmistrzowskim. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie dzięki wieloletniej praktyce. Ponadto prowadzimy sprzedaż i oferujemy naprawę biżuterii ze złota oraz srebra.