Firma Usługowo Handlowa "Kwiaciarnia i nie tylko" to firma rodzinna, która powstała na początku 2010 roku. Nasz sklep zlokalizowany jest na ulicy Jana Kasprowicza 5 w Oświęcimiu (parking przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego, zobacz mapę). Świadczymy profesjonalne usługi florystyczne, zegarmistrzowskie, a także jubilerskie (zapoznaj się z pełną ofertą). Wiele lat doświadczenia i zdobyta wiedza w zakresie oferowanych usług oraz pasja wkładana w każdy wyrób, przekłada się na wyjątkowość naszych produktów.

Usługi, które oferujemy cechują się najwyższą jakością oraz przynoszą klientom zadowolenie i dobre samopoczucie. Tworzymy kompozycje florystyczne na każdą okazje. Od bukietów okolicznościowich po kompozycje pogrzebowe. Nasza kwiaciarnia korzysta jedynie ze świeżych kwiatów. Ponadto specjalizujemy się w aranżacjach sal, kościołów, restauracji i biur na różne okazje. Od przyjęć weselonych po imprezy okolicznościowe. Jako kwiaciarnia oferujemy również usługę poczty kwiatowej. Dostarczamy zamówiony towar pod wskazany adres, o wyznaczonej porze. Przez cały okres działalności zaufało nam mnóstwo klientów indywidualnych jak i wiele firm, zarówno lokalnych jak i zagranicznych.

Od innych sklepów oferujących usługi florystyczne odróznia nas to, że jesteśmy również w pełni profesjonalnym salonem zegarmistrzowskim. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie dzięki wieloletniej praktyce. Ponadto prowadzimy sprzedaż i oferujemy naprawę biżuterii ze złota oraz srebra.